Strona główna
Mamy wiedzę o bezpieczeństwie podczas wakacji
Wakacje to czas odpoczynku, podróży, zabawy i wielu niezapomnianych przygód. Aby jednak były one naprawdę udane, należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. W naszej szkole w czerwcu 2026r. odbyło się spotkanie edukacyjne pod hasłem „Bezpieczne wakacje” dla wszystkich uczniów, podczas którego mogliśmy pogłębić ważną wiedzę dotyczącą bezpiecznego spędzania wolnego czasu.
Podsumowanie całorocznej pracy SU
We wtorek, 23 czerwca, podczas 2. godziny lekcyjnej odbyło się podsumowanie całorocznej pracy Samorządu Uczniowskiego klas starszych w naszej Siódemce! Była to również okazja do podsumowania szkolnych konkursów przez nauczycieli oraz wręczenia nagród uczniom, którzy z pasją i zaangażowaniem rozwijali swoje talenty Serdeczne podziękowania kierujemy od Dyrekcji Szkoły do wszystkich nauczycieli, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali uczniów do konkursów, wspierali ich rozwój i pomagali osiągać sukcesy. Dziękujemy także opiekunom Samorządu Uczniowskiego za całoroczną pracę, inspirację oraz motywowanie młodzieży do działania na rzecz społeczności szkolnej. Wyrazy wdzięczności składamy również wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy swoją codzienną pracą, życzliwością i wsparciem przyczyniają się do tworzenia przyjaznej atmosfery oraz wielu sukcesów naszej szkolnej społec
Kolejny ekologiczny sukces SP7!
Ponad 73 tony makulatury i zużytych baterii zebrano w ramach Łomżyńskich Igrzysk Ekologicznych. W ten imponujący wynik swój wkład miała także społeczność naszej szkoły! Z dumą informujemy, że klasa 6a zdobyła voucher do kina Helios za zebranie największej ilości makulatury i baterii w konkursie. Szczególne gratulacje kierujemy do Klaudii Januć z klasy 6a, która indywidualnie zebrała największą ilość makulatury w SP7! Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie. Razem udowadniamy, że małe działania mogą przynosić wielkie efekty dla naszej planety!
Dla uczniów „Siódemki” dziś życzenia mamy
Dla uczniów „Siódemki” dziś życzenia mamy,
Bo super ekipę tu wszyscy tworzymy!
Niech Wam słońce zawsze mocno świeci,
Niechaj czas w szkole radośnie leci.
Mniej trudnych klasówek, więcej zabawy,
Niech się pomyślnie układają Wasze sprawy.
Miejcie odwagę by zdobywać szczyty,
Niech każdy dzień w „Siódemce” będzie znakomity!
Mandoria - Miasto Przygód!
W piątek, 29 maja, trzy klasy czwarte wybrały się na niezapomnianą wycieczkę do Mandorii! Było mnóstwo śmiechu, świetnej zabawy i adrenaliny na fantastycznych atrakcjach
Uczniowie mogli poczuć prawdziwy klimat przygody, wspólnie spędzić czas i stworzyć piękne wspomnienia Nie zabrakło emocjonujących przejażdżek, pysznych przekąsek oraz doskonałych humorów przez cały dzień!
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026- liczba odwiedzin: 639552

Najnowsze galerie zdjęć
- brak danych