Strona główna

      • Znajdziecie tu bieżące informacje z życia szkoły, plan lekcji i wiele innych informacji. Zapraszamy.
          • Mamy wiedzę o bezpieczeństwie podczas wakacji

            Wakacje to czas odpoczynku, podróży, zabawy i wielu niezapomnianych przygód. Aby jednak były one naprawdę udane, należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. W naszej szkole w czerwcu 2026r. odbyło się spotkanie edukacyjne pod hasłem „Bezpieczne wakacje” dla wszystkich uczniów, podczas którego mogliśmy pogłębić ważną wiedzę dotyczącą bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

          • Podsumowanie całorocznej pracy SU

            We wtorek, 23 czerwca, podczas 2. godziny lekcyjnej odbyło się podsumowanie całorocznej pracy Samorządu Uczniowskiego klas starszych w naszej Siódemce! Była to również okazja do podsumowania szkolnych konkursów przez nauczycieli oraz wręczenia nagród uczniom, którzy z pasją i zaangażowaniem rozwijali swoje talenty Serdeczne podziękowania kierujemy od Dyrekcji Szkoły do wszystkich nauczycieli, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali uczniów do konkursów, wspierali ich rozwój i pomagali osiągać sukcesy. Dziękujemy także opiekunom Samorządu Uczniowskiego za całoroczną pracę, inspirację oraz motywowanie młodzieży do działania na rzecz społeczności szkolnej. Wyrazy wdzięczności składamy również wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy swoją codzienną pracą, życzliwością i wsparciem przyczyniają się do tworzenia przyjaznej atmosfery oraz wielu sukcesów naszej szkolnej społec

        • Kolejny ekologiczny sukces SP7!
          • Kolejny ekologiczny sukces SP7!

            Ponad 73 tony makulatury i zużytych baterii zebrano w ramach Łomżyńskich Igrzysk Ekologicznych. W ten imponujący wynik swój wkład miała także społeczność naszej szkoły! Z dumą informujemy, że klasa 6a zdobyła voucher do kina Helios za zebranie największej ilości makulatury i baterii w konkursie. Szczególne gratulacje kierujemy do Klaudii Januć z klasy 6a, która indywidualnie zebrała największą ilość makulatury w SP7! Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie. Razem udowadniamy, że małe działania mogą przynosić wielkie efekty dla naszej planety!

          • Dla uczniów „Siódemki” dziś życzenia mamy

            Dla uczniów „Siódemki” dziś życzenia mamy,

            Bo super ekipę tu wszyscy tworzymy!

            Niech Wam słońce zawsze mocno świeci,

            Niechaj czas w szkole radośnie leci.

            Mniej trudnych klasówek, więcej zabawy,

            Niech się pomyślnie układają Wasze sprawy.

            Miejcie odwagę by zdobywać szczyty,

            Niech każdy dzień w „Siódemce” będzie znakomity!

        • Dla uczniów „Siódemki” dziś życzenia mamy
        • Mandoria - Miasto Przygód!
          • Mandoria - Miasto Przygód!

            W piątek, 29 maja, trzy klasy czwarte wybrały się na niezapomnianą wycieczkę do Mandorii! Było mnóstwo śmiechu, świetnej zabawy i adrenaliny na fantastycznych atrakcjach

            Uczniowie mogli poczuć prawdziwy klimat przygody, wspólnie spędzić czas i stworzyć piękne wspomnienia Nie zabrakło emocjonujących przejażdżek, pysznych przekąsek oraz doskonałych humorów przez cały dzień!

    • Godziny dzwonków

      Niedziela 28.06.2026
    • liczba odwiedzin: 639552
    • Herb Polski
    • Najnowsze galerie zdjęć

      • brak danych
    • Biuletyn informacji publicznej