• Stołówka szkolna wydaje obiady w godz. 11.20 - 14.00

Harmonogram posiłków oddziałów "0":

śniadanie - 8.30

obiad - 11.50

podwieczorek - 12.30

Uwaga: Aby dokonać opłaty za wyżywienie, prosimy skorzystać z zakładki Uczniowie i Rodzice - Płatności - Obiady

ZASADY ZACHOWANIA W STOŁÓWCE

1. Uczniowie powinni:
        • stosować się do poleceń dyżurujących nauczycieli, intendenta oraz personelu stołówki,
        • spokojnie poruszać się po stołówce (nie wolno biegać, przepychać się w kolejce),
        • zachować porządek przy odbiorze dania oraz przy oddawaniu naczyń,
        • zachować porządek podczas spożywania posiłku ( w przypadku stłuczenia naczynia, zabrudzenia stolika lub podłogi należy to zgłosić personelowi stołówki),
        • zachowywać się cicho (nie rozmawiać głośno, nie używać wulgaryzmów, obrzydzających jedzenie słów, gestów),
        • zostawić po sobie porządek (odnieść talerze, zasunąć krzesło),
        • po skończonym posiłku bezzwłocznie opuścić stołówkę,
        • szanować naczynia, sztućce i nakrycie stołu ( nie wyginać sztućców, nie niszczyć nakryć stołu).
        1. Podczas spożywania posiłków obowiązują zasady kulturalnego zachowania.
        2.  Po spożyciu obiadu brudne naczynia należy odnieść na wyznaczone miejsce.
        3. Z posiłków można korzystać wyłącznie w stołówce (szkoła nie prowadzi sprzedaży na wynos).
        4. Podczas spożywania obiadów zabrania się pobytu w pomieszczeniach stołówki osobom nie spożywających posiłków.
        5. Zabronione jest wnoszenie do stołówki okryć wierzchnich i plecaków.
        6. Nad bezpieczeństwem uczniów korzystających ze stołówki czuwają nauczyciele dyżurujący według harmonogramu dyżurów na stołówce szkolnej.