•

Postanowiliście Państwo zapisać dziecko do Siódemki? Świetnie. Bardzo nam miło. Teraz już będzie z górki. Została tylko "drobna biurokracja". Wyjaśnień nie trzeba wiele.

Po pierwsze i najważniejsze - dokonajcie zapisu elektronicznego na stronie naboru http://nabor.pcss.pl/lomza wg haromonogramu czynnosci w postęp[owaniu rekrutacyjnym (dostępny na naszej stronie w zakładce Nabór 2024/2025 - Harmonogram rekrutacji). System przeprowadzi krok po kroku przez procedurę zapisu, generując jednocześnie odpowiednie dokumenty, które należy wydrukować i dostarczyć do skretariatu szkoły. Możecie Państwo, jeśli wolicie, przyjść do sekretariatu z wydrukowanymi dokumentami i wypełnić je na miejscu,  pod okiem miłej pani Patrycji lub pani Ani, zorientowanych doskonale w całej procedurze naboru. To właściwie wszystko. Tak, to już naprawdę koniec. Teraz wystarczy tylko poczekać na publikację listy przyjętych uczniów. Nazwiska nowych członków siódemkowej rodziny ogłosimy wszem i wobec w marcu i kwietniu. Od tego momentu będziemy dumni z naszych nowych uczniów. Do zobaczenia w Siódemce!