GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
Prosimy o wcześniejszy kontakt z nauczycielem przez e-dziennik, dotyczący planowanej wizyty. Nauczyciel przygotuje wówczas ewentualne dokumenty, kartkówki, sprawdziany, itp.
lp
imię i nazwisko nauczyciela
dzień tygodnia
Godzina
sala
1.
Bagińska Elżbieta
poniedziałek, czwartek
7.30 - 8.00
s.27
2.
Baranowska Małgorzata
środa
16.30
świetlica
3.
Bartoszewicz Katarzyna
poniedziałek
12.55
pokój nauczycielski
4.
Białecka Magdalena
środa
10.35
gabinet logopedy
5.
Biedrzycka Aneta
poniedziałek
11.50
pokój nauczycielski
6.
Bikowski Karol
poniedziałek
10.35
pokój nauczycieli wf
7.
Bobryk Urszula
czwartek
13.45
biblioteka
8.
Bogusz Magdalena
piątek
17.00
s.36
9.
Borawska Edyta
poniedziałek
10.50
pokój nauczycielski
10.
Budryk Ewa
czwartek
8.45
pokój nauczycielski
11.
Chojnowska Julita
wtorek i piątek
10.30 - 10.45
pokój pedagogów
12.
Cholewicka Małgorzata
czwartek
7.45
s.33, pokój nauczycielski
13.
Daniło Karolina
poniedziałek
9.50
pokój nauczycielski
14.
Dardzińska Irena
wtorek
8.45
s.38
15.
Erynk-Cichowicz Iwona
poniedziałek
16.30
świetlica
16.
Gołaszewska Magdalena
wtorek
10.45
pokój nauczycielski
17.
Grabowska Dorota
poniedziałek
12.55
pokój nauczycielski
18.
Górska Małgorzata
czwartek
8.55
pokój nauczycielski
19.
Gąsowski Mateusz
piątek
10.45
pokój nauczycielski
20.
Jaroszewicz Joanna
poniedziałek
8.45
pokój nauczycielski
21.
Kaczmarek Anna
środa
9.50
pokój nauczycielski
22.
Kalinowska Aneta
piątek
10.00
pokój pedagogów
23.
Kalska Danuta
poniedziałek
09.45
pokój nauczycielski
24.
Kamińska Małgorzata
25.
Karpińska Marietta
piątek
11.30
pokój nauczycielski
26.
Kizling Bożena
czwartek
9.50
pokój nauczycielski
27.
Kuklińska Dorota
poniedziałek
12.40
pokój nauczycielski
28.
Kwiatkowska Katarzyna
piątek
10.45
pokój nauczycielski
29.
Markowski Mariusz
poniedziałek
9.40
pokój nauczycieli wf
30.
Raciborska Monika
wtorek
8.50
pokój nauczycielski
31.
Radomska Wioleta
poniedziałek i wtorek
11.20 – 11.50
pokój nauczycielski
32.
Rainko Ewa
poniedziałek
10.30
czytelnia
33.
Redyk Barbara
środa
17.00
s.35
34.
Rostkowska Ewa
wtorek
10.40
pokój nauczycielski
35.
Sachmacińska Beata
czwartek
8.00
pokój pedagogów
36.
Sawicka Ewa
wtorek
9.40
pokój nauczycielski
37.
Surowik Małgorzata
poniedziałek
8.45
pokój nauczycielski
38.
Szmitko Katarzyna
środa
9.45
pokój nauczycielski
39.
Szulczyńska Mariola
poniedziałek
12.55
s.38
40.
Tyszka Marzena
czwartek
16.30
świetlica
41.
Wieczorek Urszula
poniedziałek
12.35
pokój nauczycielski
42.
Wojdyna Małgorzata
wtorek
17.00
s.36
43.
Zaleska Agnieszka
czwartek
11.30
pokój nauczycielski
44.
Zaremba Barbara
wtorek
8.45
pokój nauczycielski
45.
Zduńczyk Piotr
wtorek
9.45
pokój nauczycielski
46.
Zysk Joanna
poniedziałek
13.50
pokój nauczycielski
47.
Święcica Damian
środa
13.40
s.39
48.
Żbikowski Artur
poniedziałek
8.55
pokój nauczycieli wf
49.
Żołnierowicz Artur
poniedziałek
10.45
pokój nauczycieli wf
50.
Żołnierowicz Katarzyna
wtorek
11.50
pokój nauczycieli wf
51.
Małgorzata Zalewska
wtorek
9.40
pokój nauczycielski
Dyżur nauczycielski trwa 60 minut.