• Uwolnij książkę

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie akcji "Uwolnij książkę", która będzie odbywała się na terenie naszej szkoły od 19 do 23 lutego 2024 r. W ramach tego przedsięwzięcia prosimy o przynoszenie książek, które zasilą księgozbiór naszej świetlicy. Potrzebne są książki głównie dla najmłodszych, czyli dla klas 1-3 np. wiersze, bajki, literatura zawierająca ciekawostki. Bardzo prosimy o dostarczanie książek, które są w dobrym stanie. Przyniesioną literaturę przynosimy na pierwsze piętro, gdzie będzie  wyznaczone miejsce przy sali 38. Prosimy o włożenie do każdej książki karteczki z imieniem i nazwiskiem oraz klasą ucznia, gdyż na tej podstawie wpiszemy uwagi pozytywne zaangażowanym osobom.

Zachęcamy serdecznie do udziału w naszej akcji.

Nauczyciele świetlicy i Samorząd Uczniowski